♠ Linki

Opowiadania własne:

BRACIA DUSZY by Jaenelle
PAMIĘĆ JEJ SERCA by Dusia
KONTURY ŻYCIA by Mosquito
WOLA PRZETRWANIA by Monia   
W KLATCE ZMYSŁÓW by Wellesie and Asliri 
URWANE WSPOMNIENIA by Wellesie


Opowiadania potterowskie:

HOGWART MOICH LAT by Jaenelle
CZAS PRÓBY by Foresta
BLACK W HOGWARCIE by Firiel
ODCIENIE CZERNI by Marzycielka  
KOŁYSANKA DLA NIEZNAJOMEJ by Lietta 
ZATRUTE SERCE by Lietta  
WZROK PRZEZNACZENIA by Paranoja96
POCAŁUNEK DEMENTORA by Rika 
DEMELIUM by Walkiria  
SIOSTRA HARRY'EGO POTTERA by Anastasia


Opowiadania o Dragon Ballu:

ILLUSIONE by Spiegato


Opowiadania zakończone:

GINEVRA MOLLY WEASLEY (moje)
 ŻYCIE ŻARTEM JEST (moje)
WSPOMNIENIA SEVERUSA by Jaenelle
ŻYCIE ASTORII MALFOY by Dusia
POJMANY UMYSŁ by La verite 


 Reklamują:


REJESTR BLOGÓW
MAGIC PLATFORM
Inne:

Terriblecrash

5 komentarzy:

 1. Piszę tutaj, aby nie zaśmiecać Ci pod rozdziałem.
  Nie wyświetlił mi się rozdział na pulpicie nawigacyjnym, dlatego informuję, że na Pamięci Jej Serca ukazała się nowość. Pozdrawiam.
  http://pamiec-jej-serca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  Zapraszam: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/
  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak wyglądałoby życie Lily Evans, gdyby jej siostra również dostała list z Hogwartu? Jaki wpływ na nią miałby inny status krwi? Czy Lily byłaby zupełnie inną osobą? Czy James Potter nadal chciałby z nią być? Odpowiedzi na te, oraz inne pytania znajdziecie w „Tylko miłość”. Choć treść przeczy temu tytułowi, bowiem będzie tam mowa nie tylko o miłości. A o czym innym? Zapraszam cię do przeczytania tej wyjątkowej historii :)
  http://nietypowa-historia-lily-evans.blogspot.com/
  ZAPRASZAM :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na szóstą część "Harry'ego Pottera" pisaną z perspektywy Draco Malfoy'a :)
  www.ciemna-strona-dobra.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam serdecznie! Przychodzę do Ciebie ze Stowarzyszenia blogów z Harry'ego Pottera i moim celem jest zachęcenie Cię do zgłoszenia się do nas. Zauważyłam, że na Twoim blogu od jakiegoś czasu nie pojawiają się nowe rozdziały i opowiadanie niestety można uważać za zawieszone. Jak pewnie wiesz, często słuch o takich opowiadaniach ginie, lecz dlaczego ma się tak stać? Dlaczego Twoja praca miałaby pójść na marne? Mam dla Ciebie propozycję- zgłoś się do Stowarzyszenia blogów z Harry'ego Pottera i spraw, że Twój blog będzie wystawiony na ciągły widok spragnionych opowiadań czytelników. Uważam, że warto utrwalić swoją pracę, więc naprawdę serdecznie zapraszam.

  BellatriX 😊

  http://stowarzyszenie-harryegopottera.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

SPAM to zuo. Kiedy go zostawiasz, to cała jego czarna energia przeleje się w moje serce i nie będę nad sobą panować, kiedy przybędę na Twój blog i napiszę coś niemiłego.

Zwiastun wykonała rosmaneczka.