♥ Informacje


Tytuł: Pokaż twarz
Myśl przewodnia: Wczoraj potknęłam się o anioła, którego zesłano mi z nieba
Autorka: Elfaba
Czas akcji: 1979 rok
Miejsce akcji: Wielka Brytania
Data rozpoczęcia: 28.04.2013
Główni bohaterowie: Ginny Weasley i Draco Malfoy (ale nie jako para!)

Od zakończenia wojny z Voldemortem minęły cztery lata. Złapano wszystkich śmierciożerców, wymierzono kary, niektórym przebaczono winy. Można by powiedzieć, że wszystko zaczęło się układać, a każdego dnia wschodziło nowe, jakby jaśniejsze słońce.
Jednak sielanka dwójki ludzi nie trwa wiecznie. Ona. Młoda kobieta, której wróżą wielką karierę w quidditchu i on spełniony mąż, marzący o potomku. Ginny i Draco, niegdyś nie parający do siebie sympatią ludzie, którzy zawsze stali po przeciwnych stronach w trakcie wojny spotykają się zupełnie przypadkiem po kilku latach w Ministerstwie Magii.
Próba odnalezienia wspólnego języka kończy się dziwnym incydentem. Zupełnie niespodziewanie cofają się w czasie do roku 1979, gdzie Voldemort sieje największe spustoszenie.

Pokaż twarz jest historią, która uderza w najdelikatniejsze tony naszej podświadomości. Bo właściwie jak to jest spotkać ludzi, którzy snują wielkie plany na przyszłość, mają marzenia i ambicje, a co najważniejsze, są też martwi? Czy można zmienić przeszłość i ocalić tych, których od śmierci dzieli zaledwie kilka godzin, dni lub lat? A co najważniejsze, czy w człowieku jest aż tyle siły, aby przeżyć raz jeszcze najgorszy okres swojego życia?

2 komentarze:

  1. http://barbiefashions.blogspot.com/p/lista-wykrojow.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślałeś/aś, że magia nie istnieje? Że jesteś tylko zwykłym mugolem? Myliłeś/aś się! Wybierz się do Uniwersytetu Magii Hogwart i odkryj, co oznacza słowo "czary"! http://umh.xaa.pl/index.php

    OdpowiedzUsuń

SPAM to zuo. Kiedy go zostawiasz, to cała jego czarna energia przeleje się w moje serce i nie będę nad sobą panować, kiedy przybędę na Twój blog i napiszę coś niemiłego.

Zwiastun wykonała rosmaneczka.